15 آذر 1399

راه اندازی آموزش مجازی بدون قطعی، صفر تا صد

راه‌اندازی هر شیوه ای از آموزش نیازمند فراهم‌کردن یک‌سری مقدمات است. راه‌اندازی آموزش مجازی هم از این قاعده مستثنی نبوده و برای استفاده از آن به بهترین حالت ممکن که بدون لگ و قطعی است؛ باید یک‌سری مقدمات فراهم شود.

12 آذر 1399

لیمس کلاس، پلتفرم برگزاری کلاس های آنلاین قدرت گرفته از لیمس

مجموعه لیمس با شناختی که از آموزش مجازی پیدا کرده بود؛ این نیاز را درک کرد که یکسری اساتید نیاز به برگزاری کلاس خصوصی دارند و شاید مجموعه‌هایی هم وجود داشته باشند.

11 آذر 1399

ادوبی کانکت بهتره یا اسکای روم یا بیگ بلو باتن

در این مقاله قصد داریم تا از زوایای مختلف، پلتفرم محبوب ادوبی کانکت را با دو پلتفرم محبوب دیگر؛ یعنی اسکای‌روم و بیگ‌بلوباتن مقایسه کنیم.

11 آذر 1399

همه چیز درباره بیگ بلو باتن، بیگ بلو باتن چیست؟

بیگ‌بلوباتن یا به اختصار BBB نرم افزاری اپن سورس برای برگزاری کلاس‌های آنلاین است که در سال 2007 با امکانات محدود شروع به کار کرد. هدف از این نرم‌افزار این است که

10 آذر 1399

مقایسه اسکای روم با ادوبی کانکت و بیگ بلو باتن

پلتفرم‌های اسکای روم، ادوبی کانکت و بیگ بلو باتن مورد توجه بیشتری قرار گرفته اند. در این مقاله سعی داریم تا پلتفرم اسکای روم را از زوایای مختلف با دو پلتفرم دیگر مقایسه کنیم.

10 آذر 1399

لیمس: نرم افزار مدیریت آموزشگاه های زبان

در سال 92 تیم نرم‌افزاری لیمس با درک نیاز آموزشگاه‌های زبان به یک سیستم جامع نرم افزاری و با هدف حذف چندین سیستم نرم‌افزاری مختلف ( مالی، اداری، آموزشی)، اقداماتی را آغاز کرد.

01 آذر 1399

مدرسه نوین: سیستم مدیریت مدارس

این سیستم برای انواع مدارس، دانشگاه‌های آزاد و علمی‌کاربردی، مهدکودک‌ها، کلاس‌های کنکور و... طراحی شده است و امکاناتی دارد که در ادامه به آن‌ها پرداخته می‌شود.