پروژه هاینوین سیستم

ما در نوین سیستم با هدف یکپارچه‌سازی فرآیندها در کسب‌و‌کارها، نرم‌افزارهای مختلفی طراحی کرده ایم. در طراحی محصول به رابط کاربری ساده، سرعت عملکرد بالا و امنیت داده‌ها توجه ویژه‌ای داشته‌ایم. همچنین با استفاده از پرقدرت‌ترین سخت‌افزارها، امنیت، سرعت و پایداری اطلاعات شما را ضمانت می‌کنیم.

گوشه‌ای از پروژه‌های نوین سیستم

نرم‌افزار مدیریت یکپارچه آموزشگاه زبان لیمس LIMS

نرم‌افزار مدیریت یکپارچه آموزشگاه زبان لیمس LIMS

لیمس، یک نرم افزار مدیریت یکپارچه آموزشگاه زبان است یعنی با استفاده از لیمس، تمام فرآیندهای مالی، آموزشی، مدیریتی و حتی آموزش مجازی در یک نرم‌افزار قابل مدیریت و برنامه‌ریزی است.

نرم افزار لیمس سال 1393 طراحی شد و از تکنولوژی‌هایی چون: Matrial Design، MVVM، MVC، TVP استفاده شده است.

مدرسه نوین Novin School

بهبود زیرساخت‌های لازم برای آموزش مجازی یکی از دغدغه‌های اولیه نوین سیستم بوده است. به همین دلیل در سال 1399 با طراحی مدرسه نوین، پلتفرمی را برای مدیریت و برگزاری کلاس‌های مجازی و آنلاین عرضه کردیم. مدرسه نوین برای تمام مدارس، آموزشگاه‌ها و حتی مدرسانی که به تدریس خصوصی مشغول هستند کمک می‌کند تا کلاس‌ها را بدون قطعی و با بهترین امکانات برگزار و مدیریت کنند.

مدرسه نوین Novin School
لیمس کلاس Lims Class

لیمس کلاس Lims Class

لیمس کلاس یکی دیگر از پروژه‌های نوین سیستم در ارتباط با آموزش مجازی است. لیمس کلاس زیرساخت‌های لازم برای برگزاری کلاس‌های مجازی و آنلاین را به مدرسان و آموزشگاه‌ها ارائه می‌کند. زیرساخت‌های لیمس کلاس برگزاری کلاس مجازی را با حداقل قطعی و امکان ارتباط تصویری تمام اعضای کلاس با هر نوع اینترنتی را ممکن می‌سازند.

نوین املاک (Novin Estate)

پروژه نوین املاک در سال 1399 در زمینه مدیریت بنگاه خرید و فروش املاک آغاز شد. نوین املاک بستری برای اجاره، خرید و فروش انواع ملک در فضای آنلاین است. این محصول که نسخه‌های وب، ویندوز، اندورید و iOS دارد بازدید آنلاین از ملک را ممکن ساخته است. این محصول با زبان‌های MS SQL ، Core.NET، Xamarin، WPF نوشته شده است.

نوین املاک (Novin Estate)
فروشگاه اینترنتی

فروشگاه اینترنتی

یکی دیگر از خدمات نوین سیستم، طراحی انواع وب‌سایت اینترنتی از جمله فروشگاه اینترنتی است. نوین سیستم با توجه به نیاز هر کسب‌و‌کار، یک سایت واکنشگرا، با سرعت بارگذاری بالا و ایمن را طراحی می‌کند.

مراحل اجرای پروژه
تماس با مشاور نرم افزار