آموزش مجازینوین سیستم

نوین سیستم برای آموزش مجازی راهکارهای اختصاصی دارد. پلتفرم‌ها و زیرساخت‌هایی که نوین سیستم برای آموزش مجازی در اختیار می‌گذارد، امکان برگزاری کلاس مجازی و آنلاین بدون قطعی و با امکانات کامل را فراهم می‌سازد. زیرساخت‌های نوین سیستم به گونه‌ای است که تمامی دانش‌آموزان می‌توانند تصویر دوربین خود را در کلاس به اشتراک بگذارند بدون اینکه در نحوه اتصال مشکلی بوجود اید.

ویژگی های آموزش مجازی نوین سیستم

سرورهای کلاستر

سرورهای به‌کاررفته در آموزش مجازی از نوع خوشه‌ای یا کلاستر هستند؛ در نتیجه تمامی کلاس‌ها حتی در ساعات اوج ترافیک، بدون قطعی برگزار خواهد شد.

دسترسی به چند پلتفرم

برای برگزاری کلاس‌های آنلاین، چندین پلتفرم در نظر گرفته شده است. شما می‌توانید طبق تجربه هر پلتفرم را که کار با آن برای دانش‌آموزان ساده‌تر است را انتخاب کنید.

قابلیت توسعه اختصاصی

نوین سیستم این قابلیت را دارد که نرم‌افزار کلاس مجازی را متناسب با نیاز آموزشگاه شما طراحی کند و در اختیار شما قرار دهد. در این حالت سیستم مالی، اداری و... در کنار کلاس‌های آنلاین و مجازی مدیریت می‌شود.

سرعت بالا

احتمال قطعی در طول برگزاری کلاس سرورهای نوین سیستم، به دلیل ساختار کلاستری و پهنای باندی سرورهای نوین سیستم بسیار پایین است. در این نوع سرورها با افزایش تعداد کاربران، به ظرفیت کلاستر اضافه می‌شود.

اتصال بدون محدودیت

نوین سیستم با زیرساختهایی که برای آموزش مجازی فراهم ساخته است؛ سبب می شود تا کلاس‌ها بدون هیچ محدودیتی در تعداد شرکت‌کنندگان، اشتراک‌گذاری صدا و تصویر دوربین برای تمامی افراد برگزار شود.

تیم پشتیبانی قوی

پشتیبانی فنی سرورها و زیرساخت‌ها توسط افراد حرفه‌ای انجام می‌شود. تیم پشتیبانی تلاش می‌کنند در کمترین زمان مشکلات موجود را شناسایی و رفع کنند و پاسخگوی نیازهای جدید شما باشند.

آموزش مجازی نوین سیستم به روایت اعداد

2,421,000جلسات به میزبانی کلاستر نوین سیستم
۶,۰۰۰,۰۰۰کاربر در آموزش مجازی نوین سیستم
3 پلتفرم آموزش مجازی نوین سیستملیمس، لیمس کلاس، مدرسه نوین
30,000کاربر روزانه
132حضور در شهر ایران
%95رضایت کاربران آموزش مجازی
تجربه کاربران از نوین سیستم

کاربران درباره نوین سیستم از چه
حکایت می کنند؟

نظرات ارزشمند کاربران نوین سیستم صحت خدمات ماست.

آموزش مجازی نوین سیستم در یک نگاه

احتمال قطعی نزدیک به صفر

اینترنت نیم بها

سرور های داخلی

تکنولوژی کوبرنتینز

سرورهای کلاستر

دیتابیس‌های پایدار و امن

پروژه های آموزش مجازی در نوین سیستم