پشتیبانی و توسعه همیشگی نرم افزار بانوین سیستم

ما در نوین سیستم توسعه نرم‌افزارها را بدون وابستگی به پلتفرم یا زبان برنامه‌نویسی خاصی انجام می‌دهیم و در این مسیر از جدیدترین تکنولوژی استفاده می‌کنیم. تمامی محصولات نوین سیستم در یک چرخه کامل شامل: توسعه، نگهداری و پشتیبانی به صورت دائمی قرار دارند.

معماری توسعه نرم افزار در نوین سیستم

CleanCode

در نوین سیستم، تمام پروژه‌ها معماری کد تمیز دارند؛ به همین دلیل نگهداری و توسعه پروژه‌ها ساده‌تر خواهد بود.

Stateless

زیرساخت پروژه‌های نوین سیستم به گونه‌ای هستند که سیستم‌های نرم‌افزاری به سخت‌افزار وابستگی ندارند. در نتیجه با رشد کاربران و اضافه شدن تجهیزات سخت‌افزاری، نیازی به تغییر در نرم‌افزار نیست.

High performance

در نوین سیستم از دیتابیس‌ها و ساختار نرم‌افزاری به‌روز استفاده می‌کنیم؛ در نتیجه این انتخاب، ذخیره انبوهی داده حتی بعد از چندین سال فعالیت، پایدارمی ماند و سرعت بارگذاری داده‌ها نیز کاهش پیدا نخواهد کرد.

Scalable

در سیستم‌های طراحی شده توسط نوین سیستم، قابلیت توسعه و افزودن ماژول‌هایی به آن‌ها وجود دارد. در نتیجه با رشد پروژه، می‌توانید نیازهای جدید و به‌روز خود را بدون نیاز به بازطراحی سیستم، توسعه دهید.

Unit test

پیش از انتشار هر پروژه یا محصول، تمام جوانب آن را در نوین سیستم بررسی می‌کنیم تا تعداد خطاها و اشکالات احتمالی به حداقل برسد. بنابراین با استفاده از خدمات لیمس، شما می‌توانید با خیال آسوده، اپلیکیشن یا وب‌سایت خود را روانه بازار کنید.

CICD

فرآیند توسعه، تست و انتشار محصولات با الگوریتم‌هایی برنامه ‌ریزی‌ شده انجام می‌شود تا به‌روزرسانی در کمترین زمان و بدون دخالت نیروی انسانی انجام شود.

Microservice

در نوین سیستم برای نگه‌داری بهتر و استفاده بهینه از سرمایه‌ها، از تکنولوژی میکروسرویس و SAS استفاده می‌کنیم. در نتیجه خدمات زیرساخت، نگه‌داری و توسعه‌ی آن هزینه کمتری دارد.

Multiplatform

در نوین سیستم، پلتفرم کاربران سیستم را متناسب با نیازتان طراحی می‌کنیم؛ بنابراین برای همه‌ی پلتفرم‌ها می‌توانید راهکار متفاوت خودتان را داشته باشید.

آینده‌ی نرم‌افزاری کسب‌و‌کار خود را با نوین سیستم تضمین کنید

چرا نرم افزار های نوین سیستم؟

مطابق با نیاز بازار و کاربران

توسعه و به‌روزرسانی همیشگی

پشتیبانی قوی

نظارت دائمی متخصصانی خبره

چرا نوین سیستم را انتخاب کنیم؟

UI/UX

در نوین سیستم طراحی محصول و UX با توجه به پرسونای کاربر به صورت اختصاصی انجام می‌شود. بنابراین علاوه بر زیبایی ظاهری محصول، استفاده از آن برای تمامی کاربرانش ساده خواهد بود. همچنین رابط کاربری را با بهره‌گیری از به‌روزترین تکنولوژی‌ها پیاده‌سازی می‌کنیم.

UI/UX
FRONT END
FRONT END

طراحی یک سایت مطابق با UI طراحی شده ، با کمترین میزان کدنویسی انجام می‌شود. کدنویسی‌های سایت به گونه‌ای است که صفحات سایت در کمترین زمان و با کمترین مصرف اینترنت نمایش داده می‌شوند.

BACKEND

تیم برنامه‌نویسان نوین سیستم از متخصصان مختلفی تشکیل شده است. این تنوع تخصص به پیاده‌سازی سیستم‌هایی با بالاترین سرعت پردازش و کمترین خطا کمک می‌کند. به دلیل استفاده از معماری زیر ساخت به‌روز، توسعه‌هایی که در آینده خواهیم داشت؛ در زمان کوتاهی قابل اجرا خواهد بود.

BACKEND
DATABASE
DATABASE

امنیت پایداری و سرعت بارگذاری داده در دیتابیس اهمیت ویژه ای دارد.در نوین سیستم تلاش کردیم که دیتابیس را به گونه‌ای طراحی کنیم که میلیون‌ها رکورد را با حجم مناسب و سرعت بارگذاری بالا، پردازش کنیم. متخصصان دیتابیس به مباحث Performance و طراحی توجه ویژه‌ای داشتند.

استخدام شوید
تماس با مشاور نرم افزاری