زیر ساختکسب و کارشما را می سازیم

نوین سیستم، زیرساخت لازم برای فعالیت و حضور طیف وسیعی از کسب‌و‌کارها در فضای آنلاین را فراهم می‌کند. نوین سیستم با استفاده از مراکز داده (Data Center) معتبر و پرقدرت و جدیدترین تکنولوژی‌ها بهترین زیرساخت‌ها را با سرعتی بالا، با کمترین احتمال قطعی و با پاسخگویی لحظه‌ای در اختیار متقاضیان قرار می‌دهد.

نوین سیستم به روایت اعداد

۳ مراکز داده (Data Center)

نوین سیستم برای ارائه خدمات خود همزمان از ۳ مرکز داده پرقدرت و سریع استفاده می‌کند.

۹۹/۹۹۹ میانگین زمان دردسترس بودن (Uptime)

میزان قطعی در زیرساخت‌های به‌کار رفته بسیار پایین است یعنی می‌توان گفت با نوین‌سیستم همیشه در دسترس خواهید بود.

۲ میلیون تعداد کلاس آنلاین برگزار شده

نوین سیستم زیرساخت لازم برای برگزاری بیش از یک میلیون کلاس آنلاین را فراهم ساخته است.

خدمات زیر ساخت نوین سیستم

کلاسترینگ

نوین سیستم با بهره‌گیری از سرورهای کلاستر، سرعت و امنیت سرورها را بالاتر برده است و همچنین میزان قطعی سرورها به حداقل رسانده است.

بهره‌گیری از چند مرکز داده (Data Center)

برای فراهم‌سازی زیرساخت‌های پرقدرت و سریع در نوین‌سیستم، از چند دیتاسنتر داخلی و خارجی استفاده می‌کنیم تا در ارائه خدمات پایداری بیشتر داشته باشیم و سرورها همیشه در دسترس باشند.

بکاپ‌گیری و نگهداری اطلاعات

سناریو و نحوه بکاپ‌گیری برای هر پروژه، متناسب با نیازهای آن در نوین سیستم طراحی می‌شود. به همین دلیل جای نگرانی برای از دست‌رفتن داده‌ها نیست.

امنیت اطلاعات

معماری شبکه در نوین سیستم با کمک متخصصان باتجربه و حرفه‌ای کشور طراحی شده است. در نتیجه پایداری و امنیت شبکه مطابق با استانداردهای بین‌المللی امنیت داده پیاده‌سازی شده است.

فناوری‌های به‌روز

در نوین سیستم برای نگه‌داری و پیاده‌سازی سیستم و زیرساخت پروژه از تکنولوژی‌های به‌روز مانند: Cloud، Kubernetes، Object Storage استفاده می‌کنیم.

سخت افراز قدرتمند

در سیستم کلاسترینگ سرورهای نوین سیستم از سخت‌افزارهای قدرتمند شرکت HP و سرورهای نسل جدید آن استفاده کردیم. به منظور افزایش سرعت بارگذاری داده از هاردهای SSD مخصوص سرور استفاده می‌کنیم.

پهنای باند زیاد

تمام سرورهای نوین سیستم به شبکه فیبر نوری متصل هستند و به دلیل معماری زیرساختی که نوین‌سیستم دارد؛ بارگذاری با سرعت بالا انجام خواهد شد.

سرور های داخلی

سرورهای اصلی نوین‌سیستم در داخل کشور قرار دارند. به همین دلیل مشکلاتی نظیر: قطعی اینترنت جهانی، تحریم‌ها و مشکلات مختلف باعث قطعی سرورها نخواهد شد. همچنین به دلیل داخلی بودن سرورها، مصرف اینترنت کاربران نیم‌بها محاسبه خواهد شد.

سرورهای نوین سیستم

استفاده از سرورهای نوین سیستم مساوی‌است با زمان دسترسی (Time Up) در سال ۹۹.۹۹ درصد؛ یعنی کمتر از ۱ دقیقه قطعی در یک سال.

کلاسترینگ

کلاسترینگ یعنی استفاده از چندین سرور خوشه ای کنار یکدیگر. به این ترتیب در هر لحظه به تمام سرورها درخواست ارسال می‌شود، در نتیجه اگر سروری خراب یا از دسترس خارج شده باشد، سرور دیگر وظیفه آن را انجام می‌دهد. این به معنی سرعت و امنیت بیشتر و حداقل میزان قطعی.

کلاسترینگ
کوبرنتیز
کوبرنتیز

نوین سیستم در پروژه‌های نرم‌افزاری و زیرساخت سرورهای خود از تکنولوژی کوبرنتیز استفاده می‌کند. با استفاده از این تکنولوژی اگر میلیون‌ها کاربر در وب‌سایت حضور داشته باشند، سایت بدون مشکل در دسترس خواهد بود. شبکه‌های کوبرنیتز با افزایش کاربران، بزرگ‌تر می‌شود و به همین دلیل ظرفیت خدمات‌رسانی به هر تعداد کاربر را دارد. در این شبکه با رشد مراجعان، تنها سرور را باید افزایش داد و نیازی به تغییر زیرساخت نیست.

مانیتورینگ لحظه‌ای

ما در نوین سیستم به صورت لحظه‌ای بر وضعیت سرورها و سرویس‌ها نظارت می‌کنیم. منظور از نظارت لحظه‌ای، یک نظارت دائمی هوشمند بر سرویس‌ها است. با بروز کمترین اختلال، سیستم هشدار می‌دهد و تیم پشتیبانی فنی برای رفع آن وارد می‌شوند.

مانیتورینگ لحظه‌ای
راهکارهای توسعه زیرساخت
استخدام شوید
تماس بامشاور نرم افزاری